پیام

اکران فیلم مسلخ + آنونس رسمی

617 بازدید ها

شنیده ها حاکی از این است که فیلم سینمایی مسلخ به کارگردانی اصغر نصیری بعد از عید سعید فطر جایگزین فیلم مادر قلب اتمی در نوبت اکران خواهد شد.

مهدی مقدم در تیتراژ این فیلم را اجرا نموده که در کنار این اتفاق آرمین مرسی موزیسین و نوازنده گروه مهدی مقدم ،وظیفه ساخت موسیقی متن این فیلم را بر عهده دارد.

از جمله بازیگران فیلم مسلخ می توان به نرگس محمدی، پرستو صالحی، شیوا طاهری، امیرحسین داودی، ایمان نیک نفس، لیلا عزیزی، مینا دلشاد، حدیث دوست و…  اشاره
کرد. این اثر سینمایی زندگی زوج جوانی به نام آرش و آوا را روایت می کند که پیش از ازدواج با هم قرار داشتند هیچ وقت از هم دور نباشند و به هم دروغ نگویند اما در ابتدای ازدواج مجبور می شوند به  هم دروغ بگویند و این مساله پای زن دیگری به نام آوش را به زندگی شان باز می کند و این اتفاق داستان فیلم را ادامه می دهد.

به گفته این کارگردان، مسلخ فیلمی ازجنس مردم امروز است و  قطعا با استقبال خوبی از سوی مخاطبان روبه رو خواهد شد.

عوامل تولید فیلم سینمایی مسلخ عبارتند از:  نویسنده، تهیه کننده و کارگردان: اصغر نصیری، بازنویسی فیلمنامه: مانا بهرامی، طراح گریم و طراح صحنه: رحیم مهدی خانی، فیلمبردار: کورش مرشد سلوکی، صدابردار: احمد کلانتری، مجری طرح: محمد باجلان جانشین تولید: مسعود عسگری، منشی صحنه: شیما باقری، عکاس: مجید بختیاری، دستیاران کارگردان: بهنام اصل، امیر قهرمانی، منشی صحنه: حدیث درگاهی، گروه تولید: ناصر وحید، بهروز بابانژاد، محسن کاظمی، حسن داودی.

 

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *